AUCHAN-image.jpg

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

HR generalista

Feladatok

  • Az áruház HR koncepciójának és a stratégiájának kidolgozása, a vállalat irányelveivel, és az áruház kereskedelempolitikájával összhangban
  • Az áruházi szervezeti és vezetési kultúra tudatos építése, fejlesztése; a vezetők (kiemelten az áruházigazgató) és az áruházi vezetői csapat támogatása ebben
  • Áruházi emberi erőforrás szükséglet koordinálása, toborzási és kiválasztási folyamatok irányítása
  • Integrációs (onboarding) rendszer működtetése az áruházban, szakmai és emberi kontroll az integráció felett
  • Az információáramlás biztosítása az áruházon belül
  • Kapcsolattartás a helyi érdekképviselettel
  • Munkatársak fejlesztése és a fejlesztésükhöz szükséges képzések megszervezése, szorosan együttműködve a vezetőkkel és a központi egységekkel
  • A teljesítménymenedzsment rendszer működtetése, a folyamat irányítása
  • Gyakornokok és tanulók foglalkoztatásának szervezése és koordinálása
  • Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző és szolgáltató cégekkel
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • HR kontrolling
  • Kereskedelmet támogató, áruház ügyeleti tevékenységek ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, és legalább 2 éves HR generalista tapasztalat vagy Szakirányú felsőfokú végzettség van, és multinacionális környezetben szerzett legalább 2 éves HR specialista tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Excel, Word, Power Point)
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Tervezési és szervezési beállítottság
  • Csapatszellem
  • Nyitottság hétvégi munkavégzésre
  • Széles látókörűség és proaktivitás

Előnyök

Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Cégnév: Auchan Retail Magyarország
Kapcsolattartó: Auchan