Feladatok:

  • A szervezet toborzási, kiválasztási folyamatainak koordinálása, munkaerő-közvetítő partnerekkel való kapcsolattartás

  • Be- és kilépések ügyeinek intézése/menedzselése

  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése és folyamat támogatása

  • Szoros együttműködés a szervezeti egységek vezetőivel, részükre napi szintű stratégia szintű HR támogatás nyújtása a következőkben: erőforrás gazdálkodási, kompenzációs, szervezetfejlesztési, munkajogi, karriermenedzsment és L&D kérdéskörökben

  • HR riporting elemzések készítése, értelmezés és prezentálása döntés előkészítésre

  • Humánügyviteli rendszerek vezetése, hiánytalanság ellenőrzése

  • Aktív részvétel a cég HR stratégiájának megvalósításában, folyamatos fejlesztésében

  • Részvétel új HR folyamatok, rendszerek és szabályzatok létrehozásában, illetve optimalizálásában

  • Anyacéggel való kapcsolattartás

  • Részvétel HR projekt feladatok menedzselésében, kivitelezésében

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (humán, közgazdasági vagy pszichológiai diploma)

  • Multinacionális környezetben, HR Generalista pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Megoldásorientált szemléletű attitűd

  • Naprakész munkajogi ismeretek

  • Erőteljes belső szolgáltatói szemlélet

Amit kínálunk:

  • Színes juttatási csomaggal várunk: Cafeteria, munkába járási támogatás, egészségügyi szűrőbusz, sportolási lehetőségek, szemüveg támogatás, tanulmányi támogatások, születésnapi, nőnapi és karácsonyi ajándékok, bónuszok, egyéb béren kívüli juttatások.

  • Teret engedünk a kreativitásodnak. Számítunk az újító megoldási javaslataidra.

  • Hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk számodra, multinacionális környezetben.

  • Egy sokszínű és támogató csapat vár rád, ahol nagyon befogadóak a kollégák. Figyelünk a közösségépítésre és a személyes, valamint a szakmai fejlődési lehetőségek biztosítására is.

  • Jól megközelíthető, modern irodaépületben, kiváló infrastruktúrával dolgozunk. Figyelünk arra, hogy a munkádhoz minőségi eszközöket biztosítsunk. Home office lehetőséget is nyújtunk számodra.

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Debrecen

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna