Feladatok

  • A HR csapat szakmai és személyi vezetése (3 munkatárs).
  • A munkatársak célzott, szakmai és személyes fejlődésének támogatása.
  • HR-adminisztrációs folyamatok végrehajtásának biztosítása.
  • HR-folyamatok magas színvonalának biztosítása és fejlesztése.
  • HR-riportok fejlesztése, kimutatások készítése, belső kommunikáció kezelése.
  • A cég munkatársainak támogatása HR vonatkozású kérdésekben.
  • A  kiszervezett bérszámfejtési folyamat, valamint a HR-adminisztráció koordinálása és ellenőrzése.
  • Együttműködés a FAULHABER cégcsoport nemzetközi HR hálózatával.
  • Toborzó és HR-marketing tevékenység.
  • Céges rendezvények szervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR szakirány) és releváns munkatapasztalat.
  • Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Csapatorientált személyiség, jó együttműködési képesség.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás. Német nyelvtudás előnyt jelent.

Előnyt jelent

Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos egyéni fejlődési és karrierlehetőség a vállalatcsoporton belül
  • Töretlenül növekvő, nyereséges, stabil vállalati környezet
  • Aktív kapcsolatok a cégcsoporton belül
  • Rugalmas munkaidő

Céginformáció

A FAULHABER több, mint 2000 elkötelezett munkavállalóval rendelkező innovatív nemzetközi cégcsoport.
Különleges igényekre szabott elektromos mikromotorokat és ezekhez kapcsolódó finommechanikai megoldásokat tervezünk és kivitelezünk. Világszerte jövőorientált megoldásokat valósítunk meg szinte minden piacon és iparágban, ahol a pontosság és a megbízhatóság a legkisebb helyeken is kritikus tényező, például az orvostechnika, az ipar vagy az űrkutatás területén. Fenntartható gazdálkodásunknak köszönhetően folyamatosan stabil üzleti eredményeket tudtunk elérni a világjárvány idején is. Magyarországi telephelyünkön a terméktervezés teljes folyamatát lefedjük a K+F-től az előgyártáson át a termékek karbantartásáig. A FAULHABER csoport dinamikusan terjeszkedő tagja vagyunk, folyamatos fejlődési, növekedési trendeket követünk.

Cégnév: Faulhaber Motors Hungaria Kft.