Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

HR Business Partner

Főbb feladatok, munkák

  • Aktívan részt vesz a humánerőforrás-stratégia és az üzleti igények összehangolásában, együttműködve az általa támogatott vezetőkkel, és megfelelő munkavállalói élményt biztosít minden alkalmazott számára.
  • Az üzleti vezetőkkel együttműködve felel a munkatársak megtartásáért, elköteleződésük fenntartásáért, jólétükért, a szükséges javadalmazási témák támogatásáért.
  • Lebonyolítja a teljes kiválasztási folyamatot, ami az általa támogatott területen felmerül az adott munkakörhöz tartozó feladatok és követelmények meghatározásától, az önéletrajzok szűrésén, az online és személyes interjúk lebonyolításán át a végső ügyintézésig és a jelentkezők tájékoztatásáig.
  • Feltérképezi a támogatott területek csoportos és egyéni fejlesztési igényeit, kidolgozza a megvalósítandó fejlesztési programokat, megoldásokat, a teljes folyamatot nyomonköveti.
  • Menedzseli a teljesítmény- és tehetségmenedzsmenttel kapcsolatos rendszereket, folyamatokat.
  • Biztosítja, hogy a szervezet megfelelő erőforrásokkal, képességekkel és tehetségekkel rendelkezzen a jelenlegi és jövőbeli stratégiai célok megvalósításához.
  • Lehetővé teszi a magas teljesítmény elérését olyan programok kidolgozásával és gondozásával, amelyek jutalmazzák és elismerik az alkalmazottak kulcsfontosságú tapasztalatait, képességeit, készségeit és viselkedését.
  • Jó kapcsolatot alakít ki és tart fent a vezetőkkel, minden munkaügyi és munkajogi témában képes megfelelő információkkal, tanácsadással támogatást biztosítani.
  • Teljes körűen támogatja az átszervezési folyamatokat.
  • Önállóan képes végig vinni HR projekteket, bevezetni HR megoldásokat, eszközöket, valamint folyamatfejlesztéseket.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Minimum 4 év releváns, HR-hez kapcsolódó szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód, ügyfélközpontú, rugalmas működés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, asszertivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér, amelyre jellemző a családias légkör, és amely tiszteletben tartja a magánéletet. A mai stresszes időkben fontos érték számunkra, hogy a szeretteinkre, szabadidős tevékenységeinkre elegendő idő jusson, ezért ügyelünk a munka és magánélet egyensúlyára
  • Rugalmas munkaidő
  • Meghatározott keretek között otthoni munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Munkakört támogató, egyszerűen elsajátítható informatikai rendszerek
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Jó munkahelyi légkör
  • Munkavégzés nemzetközi csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.