Feladatok

  • Toborzási-kiválasztási folyamatok támogatása, jelöltek kiválasztása adatbázisokból
  • Első körös interjúk leszervezése és azokon való részvétel, (tesztek kiértékelés)
  • Kapcsolattartás a pályázókkal
  • A társosztályokkal, termelés vezetőkkel, munkavállalókkal való kapcsolattartás, az információáramlás hatékony megvalósítása
  • Az adott területen felmerülő adminisztratív feladatok ellátása és a belső ügymenet gördülékeny működésének biztosítása
  • Statisztikák és táblázatok vezetése excelben

Elvárások

  • Irodai adminisztrációban és ügyintézésben eltöltött releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Rugalmasság és jó szervező képesség (mert nálunk változatos feladatok várnak rád)
  • Elhivatott a HR feladatok irányában
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható, nagyvállalati háttér
  • Munkába járás támogatása
  • Közvetlen, barátságos kollégák
  • Előre lépési lehetőség

Céginformáció

Cégünk 28 éve meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók és árnyékolástechnika körében. Termékeink között megtalálhatóak műanyag, fa és fém nyílászárók, garázskapuk valamint árnyékolástechnikai termékek és kiegészítői. Tevékenységünk a gyártásra és a kereskedelem területére egyaránt kiterjed. Fő célunk a minőségi termékek gyártása mellett az országos kereskedelmi hálózatunkban, 34 szaküzletünkben történő magasszintű kiszolgálás. Létszámbővítés céljából keressük új munkatársunkat a cég központi telephelyére, Újszilvásra.