Feladatok

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése
  • Számlázás előkészítése
  • Riportok készítése a vezetőség és a partnerek részére
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése
  • Új belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának kezelése
  • Kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a társosztályok felé
  • Együttműködés a projekten dolgozó kollégákkal
  • A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal

Elvárások

  • Erős Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Elsősorban Budapest vagy környéki lakhely
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség
  • Rugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmód
  • Munkaügyi tapasztalat előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • Munkaerő-kölcsönző céges oldalon vagy bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Enter Hungary és harmadik országbeli munkaerő engedélyezési folyamatának ismerete
  • HR és / vagy munkaügyi területen folytatott tanulmányok
  • Angol-nyelvtudás

Amit kínálunk

Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatója. Jelenleg a piac meghatározó tényezője Magyarországon, Németországban és Ausztriában egyaránt.
  • Változatos feladatok
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztések
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Komplex juttatási csomag
  • Jó hangulatú munkavégzés egy eredmény- és sikerorientált csapat tagjaként
  • Kényelmes, könnyen megközelíthető munkahely az Oktogonnál
  • Home Office lehetősége próbaidő után

Céginformáció

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje át fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét. Köszönjük