Feladatok

  • Cafeteria rendszer teljeskörű működtetése, jogszabályi változások nyomonkövetése;
  • Munkavállalók nyugdíjpénztári tagságának kezelése, új munkavállalók beléptetése a rendszerbe;
  • Munkavállalók be-és kiléptetése;
  • Külső/belső HR rendszerek kezelése (Nexon 4, egyéb vállalati rendszerek);
  • Heti/havi/eseti HR riportok határidőre történő elkészítése;
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal;
  • Operatív HR adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Munkavállalók támogatása bármely felmerülő, HR-t érintő kérdésekben;
  • Aktív részvétel az auditokra való felkészülésben;
  • Havi bérszámfejtés előkészítés, jelenléti ívek ellenőrzése.

Elvárások

  • HR-hez kapcsolódó végzettség, és 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • A munka törvénykönyvében található alapvető szabályok ismerete;
  • Magas szintű, magabiztos Microsoft Office ismeret (kiemelten Excel);
  • Nyitott hozzáállás az ad-hoc helyzetek megfelelő kezeléséhez;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, rugalmasság és empátia az emberekkel való kommunikáció során;
  • Pontosság, terhelhetőség;
  • Több feladat egyidejű kezelése;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Szabálykövetés, megbízhatóság.

Előnyt jelent

  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Nexon4/NexonBér program felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Cafeteria rendszer;
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Munkábajárás támogatás: 40 Ft/km;
  • Jó csapat, támogató vezetőség;
  • Hosszútávú munka, fejlődési lehetőséggel.

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Az Ennconn Hungary Kft. 10.000 m2-es gyártóegysége ad otthont a globális banki és kiskereskedelmi szektorban fellelhető ATM-ek, POS terminálok és önkiszolgáló pénztárgépek komplex elektromechanikai összeszerelésének. Mindemellett az Ennoconn Magyarország szerződéses gyártást (CM), elektronikai és mérnöki gyártási szolgáltatásokat (E²MS) és tervezési gyártási szolgáltatásokat (DMS) kínál más gyártó vállalatoknak (OEM).

A jelentkezéshez kérjük, csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!