Zeina Hotels

Housekeeping supervisor / Gondnok - Gondnoknő

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni? Szereted a tisztaságot? Igényes vagy a munkádra? Bejelentve napi 8 órát szeretnél dolgozni megbízható, tiszta, kellemes és kulturált környezetben? Akkor itt a helyed közöttünk!

Munkavégzés helye:

  • Prestige Hotel Budapest        1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

Főbb feladatok, munkák

  • A szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott munkatársak irányítása
  • Housekeeping Manager munkájának támogatása
  • A munkakörébe tartozó vendég kérések megfelelő színvonalon történő teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Magyar nyelvismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Agilis személyiség

Amit kínálunk

  • Megbízható munkahely
  • Teljes munkaidős állás, fizetett szabadsággal
  • Igényes munkaruha
  • Színvonalas nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Munkába járás támogatása
  • Céges programok (Mikulás ünnepség, karácsonyi party), csapatépítők
  • Kedvezményes üdülés lehetősége partnerszállodáinkban
  • All You Can Move kártya igénylésének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejáró(nő)
  • Takarítás, Tisztítás

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk  magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!