A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincumba keressük új csapattagunkat gondnoknő pozícióba.

Főbb feladatok:

- A vendégek magas színvonalú kiszolgálása

- A szobalányok munkájának ellenőrzése és írányítása

- Munkatársak eligazítása, új munkatársak betanítása

- Vendégszobák mindennapi ellenőrzése

- Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése

- A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése

Amit kérünk:

- Társalgási angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent

- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kellemes munkakörnyezetben magas színvonalú szolgáltatás

- Térítésmentes étkezés

-Spa, Wellness térítésmentes használata

-Térítésmentes parkolási lehetőség

- Bejelentett, fix munkahely

Cégnév: Thermal Hotel Aquincum Zrt
Kapcsolattartó: Csóti Krisztina