Feladatok

  • Szobalányok munkájának kiosztása, koordinálása, ellenőrzése, területhez tartozó napi operációs feladatok ellátása és adminisztrációja
  • Standardek alapján való munkavégzés ellenőrzése
  • Vegyszerek kiadása, ellenőrzése
  • Részvétel az új munkatársak pontos betanításában
  • Igény szerint napi és utazó szobák takarítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a részlegekkel és vezetőikkel
  • A részlegen használt eszközök, felszerelések ellenőrzése, nyilvántartása, biztosítása
  • A HK vezető kérései szerinti eljárásrend ellenőrzése, betartatása
  • Higiéniai és biztonsági előírások ellenőrzése, betartatása
  • Műszaki hibák jelzése, javíttatása, ellenőrzése.

Elvárások

  • Minimum 2-3 éves szállodai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet
  • Gyors és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Segítőkész, empatikus személyiség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában (meleg reggeli)
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli

Céginformáció

 A Mellow Mood Hotels tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi szállodájába keressük új munkatársunkat Housekeeping supervisor munkakörbe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.