Feladatok

  • A felügyeletedre bízott szobalányok irányítása
  • A szálloda közösségi tereinek ellenőrzése, folyosók, raktárak, valamint a szobák és a minibár készlet ellenőrzése
  • A housekeeping területéhez kapcsolódó napi operációs feladatok ellátása
  • A szállodai folyamatos működésre tekintettel, esetenként hétvégi beosztással

Elvárások

  • Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Csapatszellem
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználó szintű IT ismeretek (Opera, word, excel)

Amit kínálunk

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség egy belvárosi, négy csillag superior szállodában
  • Motivált, tapasztalt kollégák; vidám, dinamikus csapat
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Útiköltségtérítés, BKV bérlet támogatás
  • ALL Heartists dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése,
  • Negyedév és Év Dolgozója jutalmak
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • Partnerkedvezmények
  • All You Can Move lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatás
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több, mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Egy megbízható munkáltató, jó csapata vár Téged szuper helyen Budapesten, a Váci utcában, a négy csillag superior Mercure Budapest City Center szállodában! Szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk és dolgozzunk együtt azon, hogy minden vendégünk valóban otthon érezhesse magát! Feel Welcome!

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz elküldésével.