Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozatlan időtartamra, azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

HOUSEKEEPING MANAGER

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai, legalább 5 éves tapasztalat
  • Tisztítószerek alkalmazásának ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Udvariasság, segítőkész viselkedés, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség

Főbb feladatok, munkák:

  • Tábor tisztaságához, rendjéhez kapcsolódó munkálatok megszervezése, folyamatos ellenőrzése, koordinálása
  • Rendszeres, napi szintű kapcsolattartás a külső szolgáltató takarítócéggel
  • Napi kapcsolat fenntartása a tábor részlegeivel, különös tekintettel a recepcióra és a gondnokságra
  • Tervezés és gazdálkodás a HK területén felmerült költségekkel és munkaerővel
  • Áruk, anyagok, eszközök szakszerű tárolásának, rendeltetésszerű használatának, felhasználásának ellenőrzése
  • Higéniai és biztonsági szabályok szigorú ellenőrzése és betartatása

Megbízóról:

Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett állást
  • Versenyképes jövedelmet
  • Útiköltség térítést
  • Béren kívüli cafeteria juttatást
  • Kedvezményes lakhatási lehetőség a munkavégzés időtartama alatt

Munkavégzés helye:

8251 Zánka, Hrsz 030/15.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.