Feladatok

  • A rendezvény előkészítésében segédkezés,
  • ajándékcsomagok összeállítása, pakolása, átadása,
  • kiállítói standok felállítása,
  • vendégek fogadása, regisztrálása, belépő adatok rögzítése, karszalagok átadása,
  • vendégek útbaigazítása, tájékoztatása,
  • egyéb host/hostess feladatok ellátása.

Munkaidő: 09.16-09.27. között, minél több napban (részletek a megjegyzésben)
Munka Időtartama: Alkalmi

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • a kért munkaidő vállalása a megjelölt napokon (09.16-27. között),
  • 18+ ,
  • ápolt megjelenés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kedvesség,
  • megbízhatóság,
  • nagyfokú proaktívitás,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkaidő:

  • 09.16-17. 8:00-16:00 - pakoló feladatokra
  • 09.18-22. 9:00-18:00 (vagy 20:00-ig) -ajándékcsomagok összeállítására, a rendezvény előkészítésére
  • 09.23-27. 8:00-18:00 -  a rendezvény lebonyolításában segédkezésre
  • Ha a rendezvény ideje alatt dolgozol (09.23-27. között), kötelező részt venni a tréningen 09.19. 16:00-tól 1-2 órában, amiért 4 órányi bért fizetnek.

Minden napon utazási költség hozzájárulást biztosít a cég, ami +1 óra bér. Aki autóval érkezik (ilyenkor előfordulhat, hogy több diák is társulna), ezen felül +100 Ft/km benzin költség támogatás is jár.
Ruházati elvárás: pólót biztosítanak + farmer és fehér tornacipő (a rendezvény ideje alatt 09.23-27.-ig, előtte nincs ilyen elvárás)

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Megbízónk egy marketing ügynökség.
A munkavégzés a tapolcai Hunguest Hotel Pelionban, a Business Days 2024 rendszvényen, illetve annak előkészítésén lesz.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek, töltsd fel fényképes önéletrajzod.