Feladatok

  • Rendezvénytisztántartás
  • Előkészítő munkák
  • Pakolás
  • Tereprendezés
  • Elpakolás

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Ápolt megjelenés
  • Kedvesség
  • Megbízhatóság
  • Nagyfokú proaktívitás
  • Pozitív hozzáállás
  • Dresscode: kényelmes utcai ruházat (pólót biztosítanak)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Munkaidő: 2024.09.09. 7:00-17:00

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576.601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 576.601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is. A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Megrendelő partnerünk a Magyar Élelmiszerbank Egyesület

Jelentkezéshez kérlek csatold a fényképes önéletrajzod!