Feladatok

Keressük leendő kollégánkat hidraulika szerelő, gépszerelő munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
  • hidraulikus munkahengerek szerelése, felújítása
  • hidraulikus gépek helyszíni szerelése
  • hidraulikus tápegységek gyártása
  • általános gépészeti szerelések
  • ipari gépek és berendezések gyártása

Munkavégzés elsősorban budapesti telephelyünkön történik, de országos lefedettséggel végezzük szerviz tevékenységünket, így gyakori a külső helyszínen végzett munka.

Elvárások

  • Hidraulikus elemismeret, kapcsolási rajz ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • hatékony probléma megoldás
  • szakmunkás bizonyítvány
  • technikusi/szerelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cég által biztosított munkaruhák
  • Kulturált munkakörnyezet, összetartó és jó hangulatú csapat
  • Hidraulika tanulmányok biztosítása, továbbképzés támogatása
  • Fix bérezés, teljesítmény alapú havi prémium, év végi jutalom
  • Jogtisztán bejelentett bér

Céginformáció

Hidraulika rendszerek tervezésével és gyártásával, hidraulikus alkatrész kereskedelemmel, komplett gyártósorok telepítésével és bekötésével foglalkozunk. Komplex gépészeti megoldásokat biztosítunk ügyfeleink részére.

Fényképes önéletrajzukat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.