Feladatok

  • Beérkezett termékek tesztelése, hibaanalizálása és javítása belső utasítások alapján.
  • Szaktudástól és terméktől függően:
    • Modul-szintű javítás, szükség esetén műszerhasználattal
    • Bonyolult, komponens szintű javítás műszerhasználattal, szükség esetén forrasztással
  • Utasításokban szereplő adminisztráció precíz végrehajtása
  • Debug operatorok munkájának támogatása
  • Szükség esetén hibafeltáró elemzésekben való részvétel, javaslattétel folyamatjavító -és hibamegelőző intézkedésekre
  • Darabszámok teljesítése
  • ESD előírások, biztonságos munkavégzés szabályainak betartása

Elvárások

  • Alapvető elektrotechnikai ismeretek (áramkörök, műszerek, alkatrészek)
  • Elektronikai műszerész, vagy technikus végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 12 óra, 2 szakos munkarend vállalása
  • Forrasztási tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Alapbéren felüli teljesítmény bónusz
  • Munkaköri pótlékok
  • Útiköltség térítés/Céges busz
  • Albérlet támogatás
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Céges kedvezmény számos szolgáltatónál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

A Sanmina 100%-os amerikai tulajdonú multinacionális vállalat. Az Európai központ telephelye Tatabányán 1997-óta működik, elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 25 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve
az orvostechnika területéről.

Amennyiben mélységeiben érdekel az elektronika, szeretnéd elméleti tudásod átültetni a gyakorlatba valamint tovább
mélyíteni azt, akkor nálunk a helyed!

Szakmai fejlődés, összetartó csapat, biztos jövedelem, kiemelkedő cafeteria és sok vállalati kedvezmény vár téged a Sanmina-SCI Magyarország Kft.-nél.