A Concrete-Line Kft több mint 13 éve működő transzportbeton és szóródó anyag szállítással foglalkozó társaság. Megbízásaink többsége Budapest környékére és Keleti régióra koncentrálódik, 95%-a betongyárak töltése. Belföldi munkavégzésre, Szigetszentmiklósra keresünk nyerges billencses tehergépjárműre „C, E” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező hetelős gépkocsivezetőt .Kiemelt nettó  garantált 450 000,- –  akár 750 000,- Ft bérezéssel. Mátészalka-Balkány-Nyíregyháza útvonalon céges gépkocsiban hely bejáráshoz.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szóródó anyag határidőre való leszállítása
  • Fuvarlevelek, szállítólevelek és egyéb dokumentumok rendszeres vezetése
  • tehergépkocsi rendeltetésszerű üzemeltetése, tisztántartása, üzemi karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C, E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Digitális tachográf kártya
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Magára és környezetére igényes józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Pontos fizetés, kimagasló bérezés

Kérjük küldje el önéletrajzát a [email protected] email címre, vagy hívjon minket +3630 9316571-os telefonszámon.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra

Cégnév: Concrete-Line Kft.

majernorman Nyergesvontató 700 000 - 800 000 Ft 28 nap

180 összes megtekintés, 6 ma Nyomtatás