Feladatok

  • Alapanyag előkészítése és feldolgozása a tepertő készítéséhez.
  • A tepertő sütése és ropogósra pirítása a hagyományos receptek szerint.
  • A higiéniai és élelmiszer-biztonsági előírások szigorú betartása a teljes folyamat során.
  • Az elkészült tepertő csomagolása és tárolása az előírásoknak megfelelően.

Elvárások

  • Hentes vagy húsipari végzettség.
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat a húsfeldolgozásban vagy hentesként.
  • Precíz, tiszta és felelősségteljes munkavégzés.
  • Jó fizikai állapot és terhelhetőség.
  • Csapatmunkára való hajlandóság és rugalmasság.

Amit kínálunk

  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig (5:00-13:00-ig, minden délutánod szabad lesz),
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy barátságos csapatban,
  • Versenyképes bérezés,
  • Igény esetén szállás biztosítása,
  • Ruhát biztosítjuk,
  • Támogató munkakörnyezet és családias légkör,
  • Modern, jó munkaeszközök és gépek.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

A Tepertő Kft., ahol a minőség és a családias légkör találkozik, új hentes kollégát keres bővülő csapatába. Ha fontos számodra hogy megbecsüljék a munkádat, szeretsz precízen és megbízhatóan dolgozni, és fontos számodra a kiváló minőségű tepertő előállítása, akkor nálunk a helyed!

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolása nélkül is.