Feladatok

Feladatok:

  • Szürke marha, bivaly, mangalica sertés, racka juh – vágás; - darabolás; - csontozás.
  • Nyersanyagok előkészítése.

Elvárások

  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes, higiénikus munkavégzés.
  • Húsiparban szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Teljes, határozatlan idejű munkaviszony.
  • Stabil munkahelyi háttér.
  • Bejárási támogatás; szállást nem tudunk biztosítani.
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.

Céginformáció

"Egyediségünk titka, hogy kézműves termékeinkben az állatok által legelt első fűszáltól az utolsó szem fűszerig, minden tiszta, egészséges környezetből származik. Így tudjuk garantálni, hogy a kiváló minőségű hús zamatát Ön a kolbászban, a szalámiban és minden más termékünkben is érezhesse."

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Szomor Dezső Egyéni Vállalkozó