Feladatok

• Karbantartásvezetői feladatok ellátása a jóváhagyott vállalati eljárások szerint.
• Minden szükséges munka kielégítő tervezése, kiosztása, elvégzése, rögzítése és ellenőrzése a munkaleírásnak megfelelően.
• Reagálás meghibásodásokra és hibaelhárítás.
• A szerződött üzemeltetők/megrendelők által megkövetelt összes munka kielégítő elvégzése a munkaleírásnak és megrendelésnek megfelelően (Munkarend és jóváhagyott MOE eljárások).
• Annak biztosítása, hogy a karbantartás során betartsák a szervezet eljárásait és szabványait.
• A légiközlekedési hatósági előírások betartásának biztosítása.
• Visszajelzés a minőségbiztosítási rendszer felé a szerződött szervezetek, alvállalkozók által nyújtott szolgáltatásokról.
• Minőségi hiányosságokra való reagálás.
• A tervezett feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök, felszerelések és anyagok rendelkezésre állásának tervezése, anyag és eszközigény jelzése a beszerzési részleg felé.
• A karbantartó személyzet által használt karbantartási adatokban szereplő pontatlan, hiányos vagy félreérthető eljárások, gyakorlati információk vagy karbantartási utasítások rögzítése és a karbantartási adatok szerzőjének értesítése.
• Minden biztonsági és védelmi eljárás betartása.

Elvárások

  • Érvényes szakszolgálati engedély
  • Releváns szakmai tapasztalat helikopter karbantartás területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem, határozottság, önállóság, pontosság, precizitás, vezetői képesség, jó munkaszervező készség, rendszerben gondolkodás.

Előnyt jelent

  • MD900, MD500, MD369, H145, EC135, AS350, AS355 helikopter típusokon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • jó hangulat
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • felelősségteljes feladatok

Céginformáció

Cégünk helikopterek karbantartásával, modernizációjával valamint a karbantartáshoz kapcsolódó alkatrészek és fogyóanyagok kereskedelmével foglalkozik. Olyan, helikopterek karbantartásában gyakorlati tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk, aki hatékonyan és az előírásoknak megfelelően tudja végezni a karbantartások valamint a kapcsolódó feladatok szervezését és irányítását. Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Repülőtér 1.

Kattintson a "JELENTKEZEM" gombra, majd kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.