Feladatok

  • Hegesztők irányítása
  • Feladatok ütemezése
  • Minőségi problémákra reagálás, megoldás keresése
  • Új gyáregységben új technológiák bevezetése
  • Alvállalkozók keresése, bevonása a különböző projektekbe
  • Alkatrészek anyagok megrendelése, vagy rendelések leszervezése és ellenőrzése
  • Duális képzésben részt vevő diákok oktatása
  • A mechanikus mérnökség munkájában való részvétel
  • Riportolás az ipari mérnökség felé

Információk: hegesztőterület:  4 hegesztőfülke + 2 köszörű/csiszoló/egyengető munkahely + 1 gáztömörség ellenőrzés.

A gépek jobbára Cloos típusok. AWI/AFi és CO2 hegesztés zajlik, és a robothegesztés bevezetése folyamatban van.

Elvárások

  • felsőfokú képzettség
  • legalább 2-3 év tapasztalat
  • angol kommunikáció – középfokú

Amit kínálunk

Tapasztalat függő bérezés és egyéb juttatások (utazási támogatás, cafeteria, bónusz)

Céginformáció

Elektronikai vállalathoz keresünk Hegesztőmérnök munkatársat.

Cégnév: TREDIS CONSULTING Kft.