Feladatok:

  • saválló és szénacél, alumínium, valamint egyéb fémek hegesztése különböző hegesztési technológiák alkalmazásával

  • munkadarabok előkészítése hegesztésre (pl. tisztítás, vágás, darabolás)

  • hegesztési varratok és késztermékek vizsgálata, hibák észlelése és kijavítása

  • hegesztési feladatok végrehajtása műszaki rajzok és tervek alapján

  • hegesztő berendezések és szerszámok karbantartása, hibajelentés és szükséges javítások elvégzése

  • munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartása, védőfelszerelések használata

  • munkafolyamatok, anyagfelhasználás és egyéb releváns adatok rögzítése a megfelelő nyilvántartási rendszerekben

Elvárások:

  • Érvényes hegesztői minősítés (111, 141, 142, 135, 136, 311)

  • Több éves, releváns tapasztalat hegesztői munkakörben, különböző hegesztési technológiák ismerete

  • műszaki rajzok értelmezése, különböző fémmegmunkálási technikák ismerete

Amit kínálunk:

  • KIEMELKEDŐ ALAPBÉR

  • kiszámítható beosztás

  • az otthoni tartózkodás alatt nem kell dolgozni, de ezt is fizetjük ????

  • a ki- és hazautazást a cég biztosítja

  • térítésmentes, modern és felszerelt apartmanokat biztosítunk a munkavégzés helyszínén

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés külföldön történne - több telephelyet érintve - hazautazással, ami 100%-ban támogatva van (4-5 hét külföld, 1 hét itthon)

  • Munkarend: beosztás alapján, előre tervezhető műszakbeosztás