Feladatok

  • A munkakörhöz tartozó, hegesztői előkészítő és gyártási feladatok elvégzése.
  • Fém alkatrészek hegesztése, összeállítása műszaki rajzok alapján, a termelési utasításnak megfelelően.
  • A hegesztési technológiák, biztonsági előírások és munkavédelmi utasítások betartása.
  • Minőségi előírások, követelmények betartása a technológiai folyamatok alatt a gyártási utasítások alapján
  • A gyártmányokat kísérő és munkavégzéssel kapcsolatos dokumentációk naprakész vezetése.

Elvárások

  • Hegesztő szakmunkásbizonyítvány.
  • Pontos, precíz, önmagára és munkájára igényes
  • Releváns munkatapasztalat (2-3 év)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Releváns munkatapasztalat (min 5 év)
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Cafetéria bruttó 30.000 Ft/hó értékben
  • Szállás
  • Éves bónusz

  • Fényképes önéletrajzzal