Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Turbinalapátok és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk belső állományának bővítése céljából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Budapest, XV. kerület/Külföld

Olyan munkahelyre vágysz, ahol MEGBECSÜLNEK és KIEMELKEDŐ bérezéssel jutalmazzák a munkád? MODERN, jól felszerelt munkakörnyezetre vágysz? Rendelkezel tapasztalattal csőhegesztésben? Szereted, ha fejlődési lehetőséget biztosítanak és érdekel a külföldi munkavégzés?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válaszod,
NE keress tovább, nálunk megtalálod a számításaidat! > JELENTKEZZ!

Biztosítjuk számodra:

  • Tapasztalattal arányos alapbér
  • Egyéb juttatások:
    • HAVI BÓNUSZ – Teljesítmény alapon
    • KIEMELKEDŐ Cafeteria (br. 504 000 Ft/év) – próbaidő alatt is jár
    • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás
  • EXTRÁN megbecsüljük az éjszakákat – 40%-os műszakpótlék
  • Külföldi munkavégzésopcionálisan választható (extra napidíjért)
  • Megbecsülés és elismerés
  • Fejlődési lehetőség
  • STABIL nemzetközi háttér

Feladataid lesznek:

  • Gázturbinák égőfej gyártása
  • Megadott hegesztési utasítások szerinti munkavégzés
  • Rajz alapján az összehegesztendő darabok előkészítése/összeállítása
  • Hegesztőgépek beállítása különböző anyagoknak megfelelően
  • Kézi, félautomata és automata hegesztőgépek kezelése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése
  • A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) és a területet érintő előírások betartása

Ezt kérjük Tőled:

  • Hegesztő végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat csőhegesztésben
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Szabálykövető hozzáállás
  • 3 műszak vállalása (munkavégzés helyétől függően)
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok betartása

Előnyt jelenthet:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret - külföldi munkavégzéshez elengedhetetlen
  • AWI/Gépi és robothegesztésben szerzett gyakorlat
  • VT 1./2. anyagvizsgálói végzettség
  • Vékonylemez, vékonyfalú cső, melegszilárd, nikkelbázisú ötvözetek hegesztésében szerzett tapasztalat

Egyéb tudnivalók:

  • Műszakrend: 3 műszak (8 óra/nap) - (munkavégzés helyétől függően)
  • Külföldi kiküldetési lehetőség a szakmai fejlődés érdekében (12-18 hónap)
  • Külföldi munkavégzés esetén: havi egyszeri utazástérítés és ingyenes szállás biztosítása
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzés FM3 anyagcsoportban, nikkelbázisú ötvözetekben

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat – a pozíció megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900