Feladatok:

  • Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése

  • Hegesztési paraméterek beállítása, alkalmazása a hegesztési utasítás alapján

  • A termelési programban előírt alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, összeállítása és hegesztése

  • Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány

  • 135/136 MAG eljárásban gyakorlat

  • Műszaki rajz ismerete

  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Epilepszia, tériszony: kizáró ok!

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér

  • Bér megállapítása tudásszint alapján

  • Cafeteria, szépkártya

  • Bejárási támogatás vagy szálláshely lehetősége

  • Támogatott szakmai Képzések

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kecskés Lizett