Feladatok

  • Belső helyiségek rendszeres takarítása
  • Padlók, bútorok, szőnyegek és egyéb felületek tisztítása és fertőtlenítése
  • Rendszeres pipere takarítás magas szintű ellátása
  • Kiemelt figyelem fordítása a tisztaság és rendezettség megőrzésére

Elvárások

  • Megbízható személyiség, szépérzék
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Magára és munkakörnyezetére igényes attitűd
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Közigazgatási határon kívülről történő munkába járás támogatása
  • Napi egyszeri étkezés biztosítása
  • Professzionális felszereltség, természetközeli munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Sky Job Hungary Kft. csapata új munkatársat keres, ahol Házvezető kollégaként:

Egy olyan cég részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

Jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Lépj be csapatunkba, csatlakozz a Sky Job Hungary Kft. csapatához!

Dinamikus csapat, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Cégnév: Sky Job Hungary Kft.