Feladatok

3,5 tonna alatti haszongépjárművek szervizelésével kapcsolatos feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés
  • diagnosztikai műszerek kezelése

Elvárások

  • min. szakmunkás bizonyítvány
  • haszongépjárművek szerelésében szerzett (vagy hasonló területen szerzett) több éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség, empatikus hozzáállás, ügyfélközpontú szemlélet
  • csapatmunka
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Ford típusok ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

Céginformáció

A Ford Solymár, több mint 30 éve sikeresen működő hazai vállalat és egyben elkötelezett híve a Ford márkának,3 telephellyel működő vállalkozás Solymáron, Esztergomban és Budapesten az M3 autópálya mellett. A Ford Európai Elnöki Díjával tizenkétszeresen kitüntetett márkakereskedése és mintaszervize vagyunk.
Sikeres csapatunk bővítésére hosszú távra keresünk haszongépjármű szerelő kollégákat budapesti telephelyünkre.

Cégnév: Solymár-Szalay Kft.