IVANICS CSOPORT
Nekünk a legfontosabb az elégedett ügyfél és ehhez te vagy a sikerünk kulcsa. Cégcsoportunk több, mint 30 éves tapasztalattal a háta mögött kiemelkedő szerepet tölt be a hazai jármű értékesítés és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások piacán. Küldetésünk, hogy szakértelemmel, szorgalommal, megbízhatóan dolgozzunk a lelkes és elkötelezett kollégáinkkal.

Főbb feladatok

  • Használt gépjárművek értékesítése
  • Autófelvásárlás koordinálása, kivitelezése
  • A használt gépkocsi állomány felkészítése az értékesítésre, folyamatos állagmegőrzése
  • Új értékesítési csatornák felkutatása, ügyfél akvizíció
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, teljes körű tájékoztatás adása az érdeklődőknek
  • EuroTax állapotfelmérés elvégzése
  • Székesfehérvári bérautók kiadása-visszavétele, adminisztrációja
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépjármű értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű műszaki ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • "Kereskedői véna"

Amit kínálunk

  • Stabil szervezeti háttér
  • Igényes munkakörnyezet, barátságos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Német/angol nyelvtudás
Cégnév: IVANICS CSOPORT