A Volkswagen gyár tulajdonában álló Porsche Inter Auto márkakereskedések (Porsche Pest, Porsche Buda, Porsche M5, Porsche Győr, Porsche Tatabánya, Porsche Szeged, Porsche Centrum) az országos márkakereskedői hálózat kiemelkedő tagjai. Jelenlegi 7 kereskedésünkben több, mint 550 kollégánk teljeskörű szolgáltatói háttérrel várja a Vásárlókat. A telephelyeink központi feladatai közé tartozik: az új és használt gépjárművek értékesítése, a karbantartási és javítási munkálatok, pótalkatrészek és tartozékok árusítása.

Budapesti központunkba (XIII. kerület) új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Használtautó beszerzési szakértő

Legfontosabb feladatok:

  • használtautó piac naprakész ismerete, tanulmányozása, monitorozása
  • piaci trendek feltérképezése, versenytársak figyelése
  • nemzetközi gépjárműkereskedelemben való aktív részvétel
  • részvétel a beszerzési stratégia kialakításában szoros együttműködésben a használtautó üzletágvezetővel
  • napi riportálás az üzletágvezető felé
  • export-import ügyintézés
  • kapcsolattartás a márkakereskedői/importőri hálózattal
  • meglévő beszerzési források napi szintű kezelése
  • új beszerzési lehetőségek felkutatása
  • partnerekkel való szoros együttműködés
  • kereskedelmi elemzések, riportok készítése
  • projektekben való aktív részvétel

A jelentkezés feltételei:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3-5 év használtautó területen szerzett tapasztalat,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett német nyelvtudás előny),
  • MS Office magas szintű használata,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • proaktív, együttműködő és megbízható személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás);
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc

Várjuk jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!