LeasePlan Hungária ZRt.

Használt Gépjármű Értékesítési Referens

Főbb feladatok, munkák

  • Használt gépjárművek tovább értékesítési folyamatának teljeskörű ellátása
  • Az értékesített gépjárművek banki ügyintézésnek koordinálása, rendszeres ellenőrzése
  • Aktív kapcsolattartás a használt autó kereskedésekkel és társosztályokkal
  • Hatósági ügyintézés és adásvételi szerződések kezelése és nyomon követése
  • Törzskönyvek, egyéb a gépjárművekhez kapcsolódó dokumentumok nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év adminisztratív / ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Képesség összetett munkafolyamatok párhuzamosan történő menedzselésére
  • Flotta piaci ismeretek / Gépjármű kereskedésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiemelkedő MS Excel ismeret szükséges
  • Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Pontosság, megbízhatóság, feddhetetlenség, csapatjátékos hozzáállás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Analitikus szemléletmód és kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Egy nagyszerű csapatot, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Egyedülálló vállalati kultúrát, biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő juttatási csomagot, vállalati hűségprogram nyújtotta lehetőségeket, magánegészségügyi csomagot
  • Átfogó betanulási programot

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: LEASEPLAN HUNGÁRIA ZRT.