Feladatok

  • Használt autó értékesítők napi munkájának támogatása
  • Adatrögzítés, táblázatok kezelése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Telefonos, személyes és online kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az értékesítésre szánt gépkocsik műszaki felkészítésének koordinálása és kapcsolattartás a szerviz részleggel
  • Használt autók rendben tartása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves „B” kategóriás vezetői engedély
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Bőséges béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A Rack Autó Kft. a BMW márka egyik meghatározó, hivatalos márkakereskedője Magyarországon, két telephelyen Budaörsön és Székesfehérváron várja ügyfeleit.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk budaörsi márkakereskedésünkbe azonnali kezdéssel.

A pozíció megpályázásához juttassa el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.

Cégnév: Rack Autó Kft.