CéginformációSzövegeIde

Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket. Célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása. Számára keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

HARDWARE-FEJLESZTÉSI MÉRNÖK

FELADATOK

  • OBC és inverterek elektronikai fejlesztése, változtatások bevezetése, komponensek kvalifikálása
  • Komplex mérések végrehajtása
  • Termékek dokumentációinak a készítése
  • A belső és vevői követelmények, specifikációk ismerete
  • Gyártástámogatás
  • Sztenderdizációs szabályok követése
  • Riportálás az elvégzett feladatokról

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma (villamos- / mechatronikai területen)
  • 1-5 éves, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Széleskörű teljesítményelektronikai / mechanikai alapismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság szakmai továbbképzés céljából

ELŐNYT JELENT

  • CAN és CAPL script ismeretek
  • Teljesítményelektronika ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési hozzájárulás,
  • Bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.