Fémalk Zrt.

Hardver technikus

A FÉMALK ZRT. már több mint harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos aluminimum öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1000 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

Feladatok:

  • Munkaállomások, egyéb hardverek és szoftverek installálása és karbantartása
  • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • Eszközök nyilvántartása, dokumentálása
  • A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hardver és szoftver ismeret
  • Erős számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magasfokú együttműködési készség
  • Problémamegoldó gondolkodás

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Éves bruttó 540.000 Ft Cafetéria keret
  • Mozgóbér
  • Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
  • Munkába járás támogatás autóval
  • 100% BKV bérlet támogatás
  • Hazautazás támogatása
  • Céges albérlet
  • Albérlet támogatás
  • Vállalati üdülési lehetőség
  • Kedvezményes telefon csomag

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
Cégnév: FÉMALK ZRT.