Feladatok

  • A gyártósor állomásain összeszerelési munkafolyamatok elvégzése
  • Minőségbiztosítási vizuális- és audió ellenőrzések
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Munkautasítások betartása, munkakörnyezet tisztántartása, felelősségteljes munkavégzés

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Stabil kéztartás, kézügyesség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Új technológiák elsajátítása iránti fogékonyság

Előnyt jelent

  • Kézi forrasztási ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kézügyesség
  • Hangszóró-, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalt
  • Igényes-, kiemelkedő hangzás szeretete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz)
  • 1 műszakos munkarend ( 5+2) 06:00-14:00  a kezdeti időszakban,
    • (később várhatóan  2 műszak, 5+2 munkarend, 06:00-14:00;14:00-22:00)
  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéni bejárás kiemelkedő támogatása
  • Csapatépítő programok minden munkavállalónak
  • Tiszta, biztonságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Foster-csoport 1949-ben alakult Tokióban. A vállalat 70 éve gyárt prémium hangszórókat, fejhallgatókat, kommunikációs- és audió eszközöket.  A vállalatcsoport Japánban, Kínában, Vietnámban, Myanmarban, USA-ban és Németországban is jelen van.
Első európai gyártóegységét- Móron indította el, ahol hangtechnikai eszközöket fog előállítani.

Csatlakozz hozzánk, hogy a munkádnak hangja legyen!

A jelentkezéshez kérlek, csatold magyar nyelvű önéletrajzod.