Feladatok

  • Adatközpontok fizikai és virtuális hálózatainak menedzselése, továbbfejlesztése.
  • Partnereik hálózatainak tervezése, kialakítása, azok felügyelete, fejlesztése, migrációja.
  • Felhőszolgáltatásunkban hosztolt tűzfal és hálózat biztonsági eszközök menedzselése és továbbfejlesztése
  • Irodai és partner infrastruktúra hálózatok menedzselése
  • Hálózati hibakeresés és elhárítás, hálózatfelügyeleti rendszereink hangolása, továbbfejlesztése
  • ISO, megfelelősségi és biztonsági auditok támogatása a hálózatok és a hálózatbiztonság vonatkozásában
  • Level 2-3 támogatás és tanácsadás ügyfeleink részére

Elvárások

  • 4-5 év ügyfélkörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat, ahol a feladatok közé tartozott a tervezés, kialakítás, üzemeltetés és a hibakeresés-hibaelhárítás is
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat a következőkben: Cisco/Dell switchek, Cisco ASR routerek, Cisco Firepower, ASA tűzfalak, FortiGate, FortiWeb, Mikrotik, NSX-T, CWDM, pfSense/OPNSense

Előnyt jelent

  • IT szakirányú, műszaki felsőfokú végzettség előny, de többéves szakmai tapasztalattal kiváltható

Amit kínálunk

  • Emberközpontú hozzáállású, célorientált vezetés
  • Versenyképes bérezés senioritás alapján, cafeteria
  • Törzsidő
  • Próbaidő után heti 2 Home Office lehetőség
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, azonnali kezdési lehetőséggel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő gyümölcs az irodában

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Hálózati mérnök új kollégáját keresi partnerünk!
Több mint 10 éves háttérrel rendelkező cégük budapesti irodájába várják az IT csapatuk legújabb tagját, csatlakozz Te hozzájuk!