Feladatok

  • A meglévő LAN/WAN infrastruktúra üzemeltetői szintű feladatok ellátása
  • IP hálózati infrastruktúra karbantartása, monitorozása, hibaelhárítása
  • Közreműködés a hálózati igények felmérésében
  • Szállító- és rendszerkiválasztás szakmai előkészítése
  • Beszerzés szakmai támogatása
  • Specifikációk, tervezési dokumentumok, rendszerdokumentációk készítése
  • Szállítói technikai dokumentációk átnézése, véleményezése, véglegesítése
  • Hálózati eszközök telepítése, telepítésük koordinálása
  • A meglévő hálózat továbbfejlesztési startégiájának kidolgozása

Elvárások

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Vírusvédelmi / határvédelmi ismeret
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • Projektszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség, csapatjátékos attitűd, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Innovatív szemlélet
  • Magas szintű együttműködési hajlandóság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Nagy Jenő utca 12.

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • Stabilitás, kiszámíthatóság
  • Szakmai fejlődési lehetőség, belső és külső képzések
  • Távmunka lehetőség

Céginformáció

A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. a Magyar Állammal kötött szerződés alapján végzi a már megépült gyorsforgalmi úthálózat üzemeltetését és fenntartását, valamint az újonnan épülő szakaszok tervezését, fejlesztését, építését.

Az MKIF Infrastruktúra Üzemeltető Zrt. csapatába hálózati rendszermérnök kollégát keresünk határozatlan időre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el, fizetési igényét is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: MKIF Infrastruktúra Üzemeltető Zrt.