Az OTP Bank Kelet-magyarországi Régiója

Hálózati koordinációs szakértő – Debrecen

pozícióba munkatársat keres

Az OTP Bank Kelet-magyarországi Régióközpontjában a fiókhálózat munkáját támogató csapat tagjaként szervezési és adminisztrációs feladatok ellátásával segíted majd a munkánkat.

Téged keresünk, ha szeretnél komplex, változatos feladatok megoldásában részt venni!

Mit nyújtunk mi számodra?

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoportban fejlődhetsz szakmailag
  • Egy lendületes és összetartó csapat tagja lehetsz
  • Munkádat versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk

Jelentkezési határidő: 2024.06.23.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Aláírási jogosultságok intézése
  • Munkaerő-kölcsönzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • A terület háttér– és adminisztrációs támogatása
  • Egyéb feladatokban a hálózat-koordinációs, HR kollégák támogatása, helyettesítése

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Van már hasonló feladatok ellátásában munkatapasztalatod
  • Pontos, precíz, megbízható vagy
  • A rád bízott folyamatokat önállóan ellátod és képes vagy fejleszteni őket
  • MS Office programokat (különösen az Excelt) haladó szinten ismered
  • Dinamizmus, nyitottság és proaktivitás jellemez
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel

Előnyt jelenthet, ha:

  • Ismered a banki folyamatokat, rendelkezel bankszektorban szerzett tapasztalattal
  • Nagyvállalati környezetben szereztél tapasztalatot
  • Komplexen gondolkodsz

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
Cégnév: OTP Bank Nyrt.