Feladatok

  • Szerverteremben lévő szerverek karbantartása
  • Linux szerverek telepítése és üzemeltetése
  • Adatbázisok üzemeltetése (MariaDB, PostgreSQL)
  • Hardver és szoftver monitoring
  • DNS/SMTP/HTTP/FTP szerverek üzemeltetése
  • Hálózati eszközök üzemeltetése, karbantartása

Elvárások

  • Linux rendszerek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • A Linux szerverek telepítése és üzemeltetése nem ismeretlen számodra
  • Jártas vagy a DNS/SMTP/HTTP/FTP szerverek üzemeltetésében
  • Hosting szolgáltatónál vagy internet szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy olyan vállalati célt, amiért érdemes dolgozni
  • Hosszú távú munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb IT infrastruktúra cégénél
  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezetet
  • Szakmai támogatást és betanítást
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet
  • Központi fekvésű, könnyen megközelíthető munkahelyet
  • Korlátlan mennyiségű kávét
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Rackhost Zrt. Magyarország piacvezető domain regisztrátora. Online infrastruktúra szolgáltatóként a domain regisztráción túl, foglalkozunk webtárhely szolgáltatással, és szerver hosztinggal is. Ügyfeleink kiszolgálására összesen 400 m² szerverterem áll rendelkezésünkre Budapesten és Szegeden. Vállalatunk évről-évre dinamikusan fejlődik, ezért az infrastruktúra csapatunknak szüksége van egy új kollégára a szegedi irodánkba az alábbi pozíció betöltésére: Hálózati és Rendszermérnök.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél nálunk dolgozni, küldd el nekünk az önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva!
Cégnév: RACKHOST ZRT.