Feladatok

Hálózatépítő technikusként Téged keresünk, ha magadra ismersz az alábbi felsorolás nagy részében:

  • Tisztában vagy azzal, hogy miből áll egy informatikai hálózat (aktív, passzív)
  • Tisztában vagy a kábelezési előírásokkal és képes is vagy végrehajtani, szerelni, mind réz mind pedig optikai kábelezés terén
  • Rendelkezel vezetékes és vezetéknélküli hálózati ismeretekkel is
  • Képes vagy az ügyfél eszközeit beállítani
  • Képes vagy precízen ledokumentálni az elvégzett feladatot.

Elvárások

Minimálisan elvárásaink Veled kapcsolatban:

  • érettségi bizonyítvány
  • szakirányú ismeretek és végzettség
  • telekommunikációs hálózatépítői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány releváns gyakorlattal
  • csapatmunkára való készség
  • nagyfokú önállóság
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:

  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • tűzjelző hálózatok ismerete
  • SZBT

Amit kínálunk

100%-ban magyar tulajdonú, folyamatosan bővülő rendszerintegrátor cég vagyunk, informatikai hálózatok tervezését, kivitelezését és üzembe helyezését végezzük.

Nálunk a helyed, ha szeretnél egy jókedvű, tapasztalt, szakértelemmel rendelkező fiatalos csapat tagja lenni.

Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Székhelyünk: 2220 Vecsés, Lincoln út 1. Quadrum irodaház - munkavégzés ettől eltérő helyen is történhet -