Work Force Kft.

Egyetemes energiaszolgáltató ügyfelünk

 KERES HOSSZÚTÁVRA

EGY MŰSZAKOS MUNKARENDBE

HÁLOZATÉPÍTÉSI SZERELŐ

MUNKAKÖRBE

TÖBBLÉPCSŐS JUTTATÁSI RENDSZERREL

BAJÁRA!

Hálozatépítési szerelő - Baja

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Villamos hálózatépítéssel összefüggő feladatok helyszíni végrehajtása

  • Villamos hálózatépítéssel összefüggő munkavégzés során a munkabiztonsági, technológiai és környezetvédelmi előírások betartása

  • A rendelkezésére bocsátott erőforrások (eszközök, szerszámok, gépek, stb.) rendeltetésszerű és hatékony használata

  • Munkavezetővel, szerelő kollégákkal való hatékony együttműködés

  • Az üzemzavari készenléti rend működtetésében, valamint a HAVARIA helyzetek kezelésében való részvétel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz

  • Szakmai életpálya támogatása

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)

  • Üdülési, sportolási lehetőségek

  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villanyszerelő végzettség

  • Minimum 1 év villamos ipari szakmai tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség

  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Elosztóhálózati építési projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezz, illetve további információkért töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Elérhetőség

Telefonszám:06 20 473 1908

Email cím: Balázs

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Cégnév: Work Force Kft.