Feladatok

- Feldolgozó üzem működésének hatékony irányítása, szervezése, ellenőrzése.
- A kiadott napi és heti gyártási programok és utasítások végrehajtása, az élelmiszeripari szabványok, előírások szigorú betartása és betartatása.
- A termelés során felmerülő akadályok elhárítása, felettese tájékoztatása.
- Humán erőforrás gazdálkodás a termelés terv alapján, 20-30 fő közvetlen irányítása.
- Aktív kapcsolattartás a társüzemekkel.
- Menedzsment felé történő heti-havi-éves riportálás.
- Felügyeleti hatóságokkal első számú kapcsolatként riportok elkészítése, leadása.
- Hatósági ellenőrzéseken első számú kapcsolatként történő részvétel.

Elvárások

- Élelmiszermérnöki diploma
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat élelmiszer feldolgozás -gyártás területen
- Releváns vezetői tapasztalat
- Microsoft Office felhasználói ismerete
- Erős kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Dinamikusság, kitartás, türelem

Előnyt jelent

- Középfokú angol nyelvtudás
- Hűtő és feldolgozó gépek műszaki alapismerete

Amit kínálunk

- Bejelentett napi 8 órás munkavégzés
- Egyműszakos munkarend, ami rugalmasan kezelendő
- Havi bruttó 850.000,- Ft induló bér a próbaidő alatt, amely a teljesítmény függvényében emelkedik
- Laptop, céges telefon
- Bejárási és-vagy lakhatási támogatás
- Segítőkész kollégák
- Családias légkör

Céginformáció

- 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás
- a piacon meghatározó kapacitású halnevelő és halfeldolgozó üzem zöldmezős beruházásban megvalósítva
- körforgásos gazdálkodás a cégcsoport szomszédos biogáz erőművével együttműködve
- munkavégzés helye 8651 Balatonszabadi, Siófoktól 6km-re

A jelentkezésével egyidejüleg kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Pelso Fish Zrt.