Feladatok

  • Nemzetközi spedíciós partnerekkel való kapcsolattartás
  • Gerincjáratok tervezése
  • Belföldi és nemzetközi ki-, beszállítások szervezése
  • Költségek ellenőrzése, folyamatos monitorozása
  • Szállítói kapcsolatok bővítése az alvállalkozói oldalon; kapacitások bővítése, megbízható szállítmányozó- és fuvarozó partnerek kutatása
  • Ajánlatok összeállítása: a felkutatott vagy bejövő potenciális ügyfeleink számára üzleti igényre szabott, professzionális és részletes ajánlatok kidolgozása, egyeztetése, nyomon követése
  • Ügyfélkapcsolat menedzsment: napi kapcsolattartás kollégáinkkal, ügyfeleinkkel és alvállalkozókkal
  • Adminisztráció: szerződéseink, ajánlataink, és az ehhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rögzítése

Elvárások

  • Nyelvtudás: aktív angol kommunikációs szinten
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Jó szervezőkészség és önállóság a munkában
  • Terhelhetőség, szorgalom
  • Rugalmasság
  • Jó logikai és kombinációs készség
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Szállítmányozás- logisztika- sales, illetve a gyűjtőfuvarozás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat és/vagy tanulmányok előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Támogató, "Szerethető Munkahely" díjas környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság
  • Nagyon jó légkör, egy fiatal csapatban
  • Korrekt vezetés, családiasság, emberközpontúság

Céginformáció

A HAPP Kft. Magyarország egyik meghatározó szereplője mind árufuvarozásban, a szállítmányozásban és a raktározás területén, a Veszprém melletti Márkón található székhelyen. Cégünk több raktárral rendelkezik Veszprém környékén, valamint bővültünk Budapesthez közel, Biatorbágyon, a partnereink megnövekedett igényeinek kiszolgálásához.

A kereskedelmi és szállítmányozási csapat bővülése miatt keressük új kollégánkat, aki a gyűjtő szállítmányozásért lesz felelős. A pozíció betölthető Márkón vagy Biatorbágyon is!

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: HAPP Kft.