Feladatok

Mexkitchen gyorsétterem Budakalász Auchan egységébe munkatársakat keresünk.

Az alábbi feladatok várnak rád nálunk:

  • Ételrendelések felvétele,
  • Online beérkező rendelések kezelése,
  • Konyhai előkészítő feladatok önálló elvégzése,
  • Ételek ( burrito, taco, quesadilla )látványpultban való elkészítése (mindenre megtanítunk),
  • Kassza kezelése (nyitás és zárás),
  • Kommunikáció a vendégekkel,
  • Ételrendelések kiadása.

Elvárások

  • Legyél talpraesett, vidám, nyitott az új dolgokra.
  • Legyél igényes a munkádra és a környezetedre
  • Dolgozz nálunk heti 4 napot
  • Hétvégi munkavégzés is lehetséges

Előnyt jelent

  • Gyorséttermi tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel, mert megtanítunk mindenre az alapoktól.

Amit kínálunk

  • Biztos alapokon álló céges háttér. 10 éve stabilan működő vállalkozás több egységgel
  • Fizetés: kezdő nettó órabér 2100Ft, majd a betanulási időszak után emelkedik
  • Támogató, fiatalos csapat, sok diákkal
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha (poló, kötény)
  • Teljes munkaidő heti 40-45 óra
  • Előrelépési lehetőség
  • Lehetőség teljes vagy részmunkaidős állásra
  • Rugalmasan tervezhető heti beosztás

Üzletünk nyitvatartása:
H-SZE 11-20, CS-SZO 11-20:30, VAS 11-19

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Mexkitchen 2014-ben indult Magyarország első mexikói Food truckjaként. Ma már több helyen is megtalálhatóak vagyunk. Budakalászon! Érden! Budapest, 7.kerületben! Kínálatunkban különleges tex-mex ízvilágot nyújtunk a vendégeinknek. Burrito, Taco, Quesadilla, Chimichanga

Jelentkezem gombra kattintva csatold kérlek fényképes önéletrajzodat.