Feladatok

  • Vendégek színvonalas és gyors kiszolgálása
  • Vendégek tájékoztatása a napi akciókról
  • Kiegészítő termékek ajánlása a vásárlóknak
  • Pénztárgép kezelése
  • Hatékony együttműködés a háttér csapattal
  • Munkaterület tisztántartása
  • Ételek elkészítése
  • A vendéglátóegység takarítása

Elvárások

  • Tiszta erkölcsi háttér
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Dinamikus személyiség, terhelhető, rugalmas és csapatjátékos egyéniség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Rugalmas beosztás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, pozitív légkör

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Számunkra fontos, hogy szeresd, amit csinálsz és érezd jól magad egy egyedülálló környezetben!

Az SSP Group magyarországi cége, az SSP Hungary Kft., üzemelteti a legtöbb, összességében 16 darab vendéglátó egységet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Igényes vendégeink megelégedésének elnyeréséhez nemcsak jól felszerelt létesítményeinkre és első osztályú termékeinkre van szükségünk, hanem mindenekelőtt a munkatársaink közreműködésére is.

Bővíjtük és modernizáljuk a konyha és a kiszolgálás kapacitását, ennek biztosítása érdekében több új kollégát keresünk azonnali kezdéssel!

  • A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!
Cégnév: SSP Hungary Kft.