Feladatok

    • Rendelésfelvétel és pénztárkezelés
    • Konyhai feladatok ellátása (előkészületek, ételkészítés, egyéb kiegészítő feladatok)
    • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

    • Aktív hallgatói jogviszony
    • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
    • Heti minimum 20 óra vállalása
    • Hétvégi munkavégzés

Amit kínálunk

    • Rugalmas beosztás, akár részmunkaidőben
    • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
    • Bérezés: 1700 Ft/óra
    • 20%-os kedvezménykártya
    • Fejlődési lehetőség
    • Stabil, kiszámítható háttér

Céginformáció

Gyorséttermi diákmunka Keszthelyen!Ha szeretnéd magad kipróbálni a vendéglátásban, ez a lehetőség Neked szól! Versenyképes bérezés és kiemelkedő juttatások várnak!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet