Padthaiwokbar Kft.

GYŐR - Éttermi dolgozó (wok-előkészítő)

  • Tudtad, hogy padthai wokbar nem csak egy stílusos és népszerű étteremlánc, hanem egy kifejezetten jó hangulatú, munkatársközpontú munkahely?
  • Mindazok mellett, hogy vonzó fizetéssel és juttatási csomaggal jutalmazzuk dolgozóink odaadását, azon vagyunk, hogy támogassuk az egyéni fejlődést, karrierterveket a padthainál.

Főbb feladatok, munkák

  • friss alapanyagok kicsomagolása, előkészítése és összeállítása
  • készletek feltöltése
  • szakácsokkal való kommunikáció
  • készételek tálalása és díszítése
  • pultosokkal, wok-előkészítőkkel való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • kedves, mosolygós, kommunikatív, képviseli a „padthai életérzést”
  • lelkes, optimista, a jó humorérzék pedig mindig csak plusz
  • gyorsan tanul, nyitott arra, hogy a legjobbat hozzuk ki belőled
  • igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni

Amit kínálunk

  • mindig pontosan érkező fizetést, kiemelt alapbérrel
  • modern, fiatalos éttermi környezetet
  • ingyenes étkezést; napi egyszer mi álljuk padthai-odat
  • szuper csapatépítő programokat /negyedéves-éves szinten/
  • pizza- és gyümölcsnapokat
  • kiszámítható és rugalmasan alakítható beosztást, amivel könnyedén tervezhetsz
  • rendszeres továbbképzéseket
  • támogató vezetőség és jól összeszokott csapat vár Téged, ahol garantáltan megtalálod a helyed

Egyéb információ

Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintás után.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.