Gyógyszerész

kollégát keresünk a Medicover, Székesfehérvári patikájába

Főbb feladatok, munkák

Gyógyszerész feladatok ellátása

Amit várunk:

  • Gyógyszerész/szakasszisztens végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Elkötelezett a minőségi ellátásban
  • Magánellátásban tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzési képesség, precizitás
  • Jó kommunikációs készségek

Amit kínálunk:
  • Versenyképes megegyezés szerinti bérezés
  • Modern, korszerű felszereltség
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége egy dinamikusan fejlődő magánegészségügyi cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Gyógyszerész

Kérjük fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy felvehessünk Önnel a kapcsolatot.
Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.