Feladatok

  • Tanulóink nevelésének, oktatásának segítése a pedagógus irányításával.
  • A pozícióval összefüggő adminisztratív feladatok elvégézése.

Elvárások

  • A pozíció betöltéséhez szükséges releváns végzettség
  • Büntetlen előélet
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bzonyítvány

Amit kínálunk

Részvétel folyamatosan fejlődő pedagógiai munkánkban friss, dinamikus, toleráns és segítőkész pedagógusközösségünk tagjaként.

Céginformáció

27 éve működő, hiánypótló feladatokat ellátó,
alapítványi fenntartású,
sajátos nevelési igényű
tanulókkal foglalkozó iskolánk
Budapest 13. és 14. kerületében található telephelyére
keresünk kollégákat
az alábbi pozícióba

Az alábbi dokumentumkoat csatolja a jelentkezéséhez:
  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Releváns végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Erkölcsi bizonyítvány

Munkakezdés: 2024. augusztus 26.
Cégnév: Gyermekház Iskola