Feladatok

Gyengeáramú rendszerek szerelésére munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Budapest M0 körgyűrűn belül.

Munkaidő: 7:00-16:00 hétköznapokon

Bér megegyezés szerint pontos havi kifizetéssel.

1991 óta sikeresen működő cég, korrekt vezetőkkel.
2XS Biztonság Kft.

Feladatkörök:

- Tűzjelző rendszerek kiépítése főleg ipari csarnokokban, irodaházakban
- Beléptető rendszerek
- Kaputelefonok
- Kamera rendszerek
- Riasztó rendszerek
- Sorompók

Elvárások

-Tűzjelző rendszerek területén szakmai tapasztalat
- Gyengeáramú rendszerek (kamera, riasztó, sorompó, beléptető stb. ) területén szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Emelőgép kezelői jogosítvány
Tűzvédelmi szakvizsgák
Releváns szakmai tapasztalat (tűzjelző, RWA, beléptető, kamera, riasztó, sorompók)
Önálló munkavégzés

Céginformáció

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajz elküldésével a bérigény megjelölésével!