Feladatok

Tűzjelző és egyéb gyengeűramú rendszerek karbantartására munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Budapest M0 körgyűrűn belül.

Munkaidő: 8:00-17:00 hétköznapokon

Bér megegyezés szerint pontos havi kifizetéssel.

1991 óta sikeresen működő cég, korrekt vezetőkkel.
2XS Biztonság Kft.

Feladatkörök:

  • Tűzjelző rendszerek karbantartása főleg ipari csarnokokban, irodaházakban
  • Beléptető rendszerek
  • Kaputelefonok
  • Kamera rendszerek
  • Tűzgátló eszközök
  • Biztonsági világítás
  • Riasztó rendszerek

Elvárások

  • Tűzjelző rendszerek területén szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsgák
  • Karbantartási tapasztalat (tűzjelző, RWA, poroltók, tüzivíz források, tűzgátló ajtók, tűzgátló tömítések, beléptető, kamera, riasztó, )

Céginformáció

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajz elküldésével a bérigény megjelölésével!